galaxy rower to dobra oferta
Oryginalne rowery od renomowanych producentów jak powszechnie wiadomo nie należą do najtańszych wydatków, dlatego też warto bardzo dokładnie przemyśleć swój wybór. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jaki rower Galaxy – https://www.zico-bike.pl/galaxy warto wybrać, aby służył nam sprawnie przez wiele długich lat użytkowania. Poszczególne modele na pierwszy rzut oka są bardzo podobne, ale jak łatwo się domyśleć różnica tkwi w detalach.

Dobry rower Galaxy na start

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jednośladami, powinny poważnie zastanowić się nad modelem Galaxy Skylab 9.0, który doskonale spisze się nawet podczas bardzo długich i wyczerpujących wycieczek. Rowery górskie doskonale poradzą sobie na polskich drogach, które pozostawiają wiele do życzenia. Model GALAXY Skylab wyposażony jest w niezawodne koła o średnicy 29″, które w dzisiejszych czasach są nowością na rynku. Największą zaletą sprzętu jest niski opór toczenia, większa powierzchnia styku opon z podłożem i stabilne koła.

Czym charakteryzuje się model Galaxy Skylab 9.0

Rower Galaxy Skylab 9.0 może pochwalić się lekką aluminiową ramą Al 6061 Triple butted, która zaspokoi oczekiwania nie tylko początkujących, ale również doświadczonych rowerzystów. Specjaliści z branży rowerowej zachwalają także przedni widelec Rockshox 30 i solidne hamulce Shimano, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Nowoczesny rower Galaxy Skylab 9.0 to najlepszy wybór dla wszystkich tych osób, które uwielbiają jazdę w bardzo trudnym terenie o nierównych powierzchniach.

Gdzie kupić rower?

Model Galaxy Skylab 9.0 można zamówić w wielu profesjonalnych sklepach internetowych już za niecałe 4000zł. Jest to naprawdę bardzo atrakcyjna kwota zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne rowery w tym samym przedziale cenowym. Galaxy Skylab 9.0 to inwestycja na lata.