Narty Stockli to niezawodne oraz znane od wielu lat produkty, które pokochały miliony osób na całym świecie. Coraz częściej sięgają po nie nie tylko znani i doświadczeni sportowcy, lecz także mniej zaawansowani narciarze. Jest to produkt dedykowany dla wszystkich.

Stockli – komfort w połączeniu z sportowym charakterem

Dziś narty tej marki cieszą się ogromną popularnością. Po raz pierwszy ujrzały one światło dzienne w pierwszej połowie ubiegłego stulecia. W 1935 roku Josef Stöckli rozpoczął w miejscowości Wolhusen w Szwajcarii produkcję pierwszych nart, które pod szyldem jego nazwiska przetrwały do dziś. Pierwszy egzemplarz ręcznie robionych nart powstał w zakładzie stolarskim jego rodziców.

Narty te szybko zyskały popularność i cieszą się nią nieustannie. Dziś narty tej marki są produkowane w miejscowości Malters, niedaleko Lucerny. Wszystkie oferowane kolekcje stanowią połączenie ogromnego komfortu i wygodny ze sportowym charakterem.

Narty marki Stockli – profesjonalizm, doświadczenie oraz wysoka jakość

Narty te są produkowane z dbałością o każdy istotny szczegół. Dzięki stosowaniu w procesie produkcji innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów cechują się one ogromną lekkością, zwinnością oraz zawrotnością.

Narty te stanowią idealny wybór dla tych wszystkich narciarzy, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort oraz dużą dozę luksusu. Sprawdzają się one doskonale na każdym poziomie zaawansowania. Niesamowita lekkość, ogromna łatwość prowadzenia oraz stabilność sprawiają, że jazda jest zawsze komfortowa oraz bardzo przyjemna.

Piękny oraz w pełni nowoczesny design tych nart sprawia, ze są one doceniane nie tylko przez zaawansowane narciarki, jak także te, które wciąż doskonalą swoje umiejętności.

Narty Stockli dostępne na stronie https://dobrenarty.pl/stockli/