Wybierając nowe Dynastar narty warto zwrócić uwagę nie tylko na ich cenę, design i jakość wykonania, ale również na zastosowane technologie. W dużej mierze to właśnie od nowoczesnych technologii zależy nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo jazdy.

Technologie zastosowane w nartach marki Dynastar

Oryginalne Dynastar narty oparte są na popularnej technologii POWERDRIVE, dzięki której można liczyć na zdecydowanie większą wydajność i moc samych nart. Godny uwagi jest także rdzeń ACTIVE AIRCORE, który wyróżnia się mniejszą gęstością kompozycji poliuretanu. W dużej mierze to właśnie dzięki tej technologii, można obniżyć masę nart nawet o 70 gram co jest naprawdę dobrym wynikiem. Nowy rdzeń może być stosowany oddzielnie albo w połączeniu z drewnem. Francuski producent bardzo często korzysta również z zaawansowanej technologii CAP, dzięki której oryginalne narty są bardzo zwinne, lekkie i mogą pochwalić się dużą odpornością na zdzieranie.

Dlaczego warto postawić na porządne narty?

Oryginalne Dynastar narty to inwestycja na lata, która bardzo szybko się zwróci, dlatego też tym bardziej nie warto na nich oszczędzać. Po profesjonalne narty powinny sięgać nie tylko zawodowcy, ale również osoby początkujące. Niestety tanie narty stwarzają duże zagrożenie na stoku i co najgorsze mogą szybko zniechęcić do zjazdów. Porządne narty zapewnią wysoki komfort podczas uprawiania sportów zimowych i to właśnie dzięki nim będzie można uniknąć wielu nieprzyjemnych urazów i kontuzji. Oryginalne narty służyć będą nawet przez kilkanaście sezonów.

Narty Dynastar dostępne na KrakowSport.