W ciepłe dni przejażdżka rowerowa jest bardzo dobrym pomysłem na spędzenie czasu aktywnie z całą rodziną. W tym celu potrzebny jest solidny rower, który spełni nasze wymogi i da nam komfort nawet podczas długiej jazdy. Czym cechują się rowery Scott? Dlaczego warto postawić na tą markę? Czym się wyróżnia na rynku?

Producent rowerów Scott

Producent rowerów Scott zapewnia wiele ciekawych rozwiązań, jakimi są:

  • Rowery górskie – to jedne z najpopularniejszych modeli, które cieszą się niesłabnącym uznaniem na rynku.
  • Rowery szosowe – są chętnie wybierane przez profesjonalnych sportowców.
  • Rowery CX-Gravel – zapewniają komfort w każdych warunkach.
  • Rowery damskie – dostosowane do potrzeb kobiet w każdym wieku.
  • Rowery miejskie – z pewnością pokochają je miłośnicy przejażdżek po miejskich terenach.
  • Rowery elektryczne – od pewnego czasu cieszą się coraz większym zainteresowanie na rynku.
  • Rowery junior – są dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży.

W tym przypadku na uznanie zasługuje dobra jakość połączona z solidnym wykonaniem. Producent dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego miłośnika jazdy na rowerze. Rowery można kupić u oficjalnych dystrybutorów rowerów Scott.

Rowery Scott

Scott jest szwajcarską marką, jaka zajmuje się produkcją rowerów i sprzęto przeznaczonego dla narciarzy. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w USA (została tam przeniesiona ze szwajcarskiego Givisez). Co ciekawe, producent działa na rynku już od ponad 50 lat. Markę stworzył Ed Scott w 1985 roku – konstruktor kijków narciarskich z aluminium i profesjonalny narciarz. Początkowo tworzono jedynie sprzęt narciarski, a z czasem poszerzono asortyment o rowery górskie. W Polsce firma Scott jest obecna od 1990 roku. 

Rowery Scott łączą w sobie pasję i nowoczesność. Nie bez powodu fani przejażdżek na jednośladzie chętnie stawiają na tą markę. Wytrzymałość i solidna konstrukcja roweru są w tym przypadku na wagę złota. Producent rowerów Scott cały czas rozszerza asortyment, tak aby sprostać wymogom rynkowym. Stosowane są nowoczesne technologie, które wpływają na doskonałą jakość.