Plecak to najpopularniejszy sposób na zapakowanie ciężkich podręczników. To również jeden ze zdrowszych sposobów, ponieważ obciąża plecy równomiernie, co sprzyja uniknięciu bólu kręgosłupa i szeregu innych dolegliwości z nim związanych. Przemijająca moda powoli wypiera tradycyjne plecaki. To dobrze, o ile nie zastępują ich niewygodne torebki na jedno ramię, które mogą spowodować bolesne wady postawy. Właśnie po to rynek zawojowały worki na plecy. Supermodne, stylowe i wygodne- oto one!

Nowa alternatywa


Worek na plecy to nowsza, ciekawsza alternatywa dla standardowych tornistrów. Wyglądają na pewno o wiele ciekawiej, nowocześniej, ale pełnią za to podobną funkcję. Dwa sznurki, które zawiesza się na plecy, równo obciążają nasz kręgosłup poprzez równomierne rozmieszczenie ciężaru.

Modny gadżet 2w1


Worek na plecy może pełnić nie tylko funkcję schowka potrzebnych rzeczy, ale w innowacyjny sposób ozdobi każdą szkolną stylizację. Nada jej lekkości i świeżości. Co komponuje się lepiej do luzackiej stylówki? tradycyjny tornister czy worek? Odpowiedź jest prosta!

Wiele możliwości


Rynek krawiecki oferuje coraz to nowsze wzory i kolory, co daje gwarancję, że każdy nastolatek znajdzie coś dla siebie. Ważne, żeby był kolorowy i wyróżniał z tłumu. Właśnie takie zasady głosi teraźniejsza moda wśród młodzieży. Kolory królują, zwłaszcza w modzie.

Worek na plecy pomieści wszystko co tylko potrzebujesz. To idealny kompan na każdą wycieczkę, imprezę czy zakupy. Nie wierzysz? Sprawdź to sam!