Obserwując ludzi w Polsce można wyciągnąć wniosek, że tych szczupłych jest niewielu. Niewiele osób jest też chorobliwie otyłych, ale za to ludzi z nadwagą w naszym kraju są miliony. A to także jest już problemem.

Czym jest otyłość?


Otyłość jest zaliczana do chorób przewlekłych o złożonej etiologii. Spowodowana ona jest ogromnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Pomóc może tylko właściwa dieta, ruch i tabletki spalające tłuszcz. Podczas terapii odchudzającej bardzo ważne jest to, aby każdego dnia spożywać dużo wody, gdyż woda jest sprzymierzeńcem w walce z kilogramami, bo tłuszcz spala się w wodzie.

Co świadczy o otyłości?


W naszym kraju otyłość dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz niestety coraz częściej także dzieci. Za otyłość u mężczyzn uważa się taki stan, w którym tkanka tłuszczowa stanowi więcej niż 25 procent całkowitej masy ciała, a u kobiet 30 procent. Wówczas oprócz aktywności fizycznej mającej decydujący wpływ na wagę ciała oraz diety polegającej na liczeniu kalorii warto sięgnąć po tabletki spalające tłuszcz.
Podczas terapii odchudzającej bardzo ważne jest spożywanie produktów zawierających błonnik, bo to on przyspiesza metabolizm. Znaleźć go można głównie w warzywach, lecz nie tylko.

Oferta sprzedażowa: ŚwiatSupli.pl