Rękawiczki: Znalezienie odpowiedniej pary dla swojego stylu jazdy Kiedy już wygodnie jeździsz na swojej początkującej desce, będziesz chciał chronić swoje ręce przed żywiołami i sporadycznymi upadkami. Istnieje wiele różnych rodzajów rękawic dostępnych na rynku, a znalezienie odpowiedniej pary dla Ciebie może być wyzwaniem.

Odpowiednia para rękawic – tu musi być sprawdzony produkt

Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniej pary rękawic jest skorzystanie z rad osób, które jeżdżą od dziesięcioleci. Początkujący często myślą, że tylko oni potrzebują specjalistycznej ochrony, ale doświadczeni jeźdźcy wiedzą lepiej. Ci jeźdźcy polecą różne rodzaje rękawic w zależności od ich stylu jazdy, rodzaju terenu, po którym jeżdżą i pory roku. Przed zakupem rękawic warto zrobić rozeznanie i dowiedzieć się, co polecają jeźdźcy w Twojej okolicy.

Możesz również zapytać kolegów o ich opinie, korzystając z forów, które są dostępne w tym celu. Omówiliśmy już korzyści płynące z woskowania deski snowboardowej, ale co z resztą sprzętu? Chociaż nie musisz kupować wszystkiego na raz, dobrze jest pamiętać o kilku rzeczach podczas zakupów. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś kupić jest plecak.

Wszystko, co dobre – kupisz w dobrym sklepie internetowym

Plecaki pozwalają nosić wszystko, czego potrzebujesz podczas jazdy, jednocześnie zmniejszając obciążenie na ramionach i plecach. Następnie, będziesz chciał dostać parę gogli. Gogle oferują doskonałą ochronę przed żywiołami, a jednocześnie zapewniają doskonałą widoczność, co czyni je niezbędnymi dla każdego jeźdźca. Będziesz także chciał zainwestować w dobrą parę wodoodpornych skarpet.

Pomogą one utrzymać stopy w suchości, a także ochronią buty przed niepożądanymi otarciami i zadrapaniami.

Owijki, buty i spodnie: ochrona ciała przed żywiołami, Teraz gdy masz już cały swój ekwipunek, nadszedł czas, aby chronić najważniejsze części twojego zespołu: twój snowboard i twoje ciało. Wspomnieliśmy wcześniej, że dla początkujących należy wybrać bardziej miękką deskę, dotyczy to również Twojego snowboardu.

Deski dla początkujących pasjonatów snowboardu

Deski dla początkujących są zazwyczaj bardziej miękkie i mniej agresywne niż deski dla doświadczonych riderów. Oznacza to, że będziesz chciał deskę, która ma bardziej miękki flex i jest wykonana z bardziej miękkiego drewna.

Aby pozostać chronionym podczas jazdy, musisz zainwestować w dobrą parę spodni snowboardowych. Wiele osób zdecyduje się na noszenie pary dżinsów podczas snowboardu, ale w rzeczywistości spodnie są znacznie bardziej skuteczne w utrzymaniu ochrony. Oczywiście odpowiednia ochrona, to także dobre rękawicę snowboardowe. One są niezwykle ważne

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz, może się wydawać, że masz wiele do nauczenia się. Możesz czuć się przytłoczony, a nawet trochę przerażony, gdy zaczynasz poruszać się po świecie snowboardu.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz być profesjonalistą, aby nauczyć się jeździć na snowboardzie i nie musisz być w formie, aby zacząć cieszyć się świeżym powietrzem w ten ekscytujący nowy sposób. Jedyne, czego naprawdę potrzebujesz, to deska, trochę sprzętu i chęci, aby wyjść na zewnątrz i mieć trochę zabawy.