Podczas kupowania roweru trzeba pamiętać o tym, jakiego będzie on rodzaju, jak duża będzie jego rama, a także czy będzie to model męski, czy też damski. Jak się jednak okazuje, oprócz tych podstawowych spraw dużą uwagę warto przyłożyć do tego, jaki kupi się do roweru licznik rowerowy. Jednym z najczęściej polecanych jest licznik rowerowy bezprzewodowy Kross. Czym się on charakteryzuje i czy faktycznie jest to sprzęt warty wydania na niego pieniędzy?

Dlaczego warto wybrać bezprzewodowy licznik rowerowy Kross?

Przede wszystkim na początku dowiedzieć się trzeba tego, z jakiego powodu warto wybrać licznik marki Kross, a także, dlaczego powinien to być model bezprzewodowy?
Wiele osób może uważać, że kupowanie sprzętu firmowego, w tym wypadku marki Kross, to wydawanie pieniędzy na marne, ponieważ płaci się tylko za markę. Jest to rzecz jasna błąd, ponieważ takie liczniki charakteryzują się naprawdę rewelacyjną jakością wykonania, co gwarantuje ich długą bezproblemową pracę.

Z jakiego jednak powodu powinno się wybrać model bezprzewodowy? Jest to wersja, która po pierwsze nie będzie stwarzała żadnych problemów podczas montażu, a więc licznik założy się na rowerze o wiele szybciej i wygodniej niż w przypadku wersji na przewodzie.

Jakie są najważniejsze funkcje licznika Kross?

Jeśli chce się kupić tego typu licznik rowerowy, trzeba się jeszcze dowiedzieć tego, jakie są jego najważniejsze funkcje, które będą w nim obecne.

licznik rowerowy bezprzewodowy kross

Oczywiście najbardziej podstawową funkcją takiego licznika jest możliwość rejestracji aktualnej prędkości. Jak się jednak okazuje, licznik może mierzyć i porównywać prędkość w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca, a nawet roku. Może wyciągać z poszczególnych przejazdów średnią, a także analizować je pod kątem przejeżdżanego dystansu.

Rzecz jasna taki licznik wyposażony jest także w kilka praktycznych dodatków, takich jak np. termometr, a także licznik spalanych kalorii.