Buty tej że marki tj. Rossignol to najlepsze buty z jakimi spotkałem się w narciarstwie i jestem z nich bardzo zadowolony gdyż bardzo dużo jeżdżę na nartach i też szukałem takich butów narciarskich które sprawią mi frajdę a nie będą tylko udręką.

Lecz buty narciarskie Rossignol są bardzo dobrą marką, przede wszystkim wygodną gdyż bardzo fajnie się w nich jeździ. Wkładki w tych butach jak i samo wnętrze jest dobrze wykonane z dobrego materiału ponieważ, w większości butów z jakimi się spotkałem bardzo często ten materiał mnie obgryzał lub drażnił a wnętrze buta było bardzo sztywne i to też jednak utrudniało jazdę w nich.

Natomiast ten materiał bardzo fajnie współpracuje z człowiekiem nie jest nie wygodny a wręcz przeciwnie jest naprawdę miły i nie obgryza. Sztywność buta nie jest aż taka duża jak w większości marek gdyż noga jest swobodna ma jeszcze miejsce na swój jednakże ruch i jest to zdecydowanie zaletą jakże tego buta narciarskiego. Zapięcia w tych butach też są na najwyższym możliwym poziomie gdy także sprawdzają się w swojej roli, są bardzo łatwe do zapinania, nie blokują się, nie zacinają jak niektóre buty, bardzo łatwo się je odpina więc jest to but dla początkujących jak i już zaawansowanych narciarzy.

Regulacja odnośnie rozmiaru jest też ogromnym plusem bo nie trzeba centralnie kupować buta na dany rozmiar tylko możemy sobie dopasować buty do swojego rozmiaru i jak najbardziej z nich korzystać. Uważam że buty narciarskie Rossignol są naprawdę solidną firmą w tym temacie, przede wszystkim wygodna buta, swobodne zapinania ale także i swobodna noga oraz stopa która pozwala na większą kontrolę przy skrętach i ogólnym jeżdżeniu na nartach.