Austriacka firma Head ma w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele modeli butów narciarskich, dlatego też wybranie tych najlepszych może okazać się dużym wyzwaniem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czym tak naprawdę różnią się poszczególne buty narciarskie Head i dla kogo są one zaprojektowane.

Jakie są najpopularniejsze buty narciarskie marki Head?

Na półkach sklepowych rekordy popularności biją przede wszystkim buty Head Raptor. Są to najwęższe modele, które zapewniają świetne trzymanie nogi. Jest to najlepszy wybór dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na precyzję w skrętach. Pomimo tego, że buty narciarskie Head Raptor są bardzo wąskie, to wbrew pozorom zapewniają dużą wygodę. Ciekawą propozycją mogą okazać się również modele Vector, które wyposażone są w szereg zaawansowanych systemów, dzięki czemu bez żadnego większego problemu można je dopasować do każdego kształtu stopy. Modele Vector są bardzo wygodne, dzięki czemu można w nich spędzić na stoku nawet cały dzień.

Jakie buty narciarskie dla wymagających?

Dla wymagających narciarzy doskonałym wyborem mogą okazać się buty narciarskie Nexo. Są to nowoczesne modele z 2018 roku, które wyposażono w szereg zaawansowanych innowacji. Na samym końcu warto wspomnieć o rewelacyjnych butach Head Edge Lyt, które zastąpiły modele Advant Edg. Możliwości personalizacji tych butów jest praktycznie nieograniczona, dzięki czemu każdy wybierze idealne obuwie narciarskie zgodne ze swoimi indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

Buty narciarskie Head dostępne na stronie KrakowSport.pl