Organizujesz zawody sportowe i zastanawiasz się jak nagrodzić zwycięzców? Jest wiele możliwości, ale najlepsza spośród nich to statuetki szklane.

Zainwestuj w statuetkę

Przy niskim nakładzie budżetowym pozostają nam jedynie dyplomy lub medale, jednak jeżeli tylko dysponujemy gotówką, a nie musi ona być wcale wielka, to z pewnością warto zainwestować właśnie w statuetki. Zdecydowanie lepiej się prezentują i osoba, która takową otrzyma poczuje się bardziej doceniona. Poza tym zawsze może zająć zaszczytne miejsce na półce i przypominać o odniesionym sukcesie, będą wspaniale prezentowały się pośród innych nagród i przykuwały wzrok innych.

Z nadrukiem czy bez?

Dzisiaj zamówienie szklanych statuetek nie powinno nastręczać żadnych problemów, ponieważ w sieci aż roi się od tego typu ofert. Oczywiście możemy wybierać spośród różnych wielkości, kolorów i kształtów. Na specjalne zamówienie wykonane zostaną okolicznościowe nadruki czy dedykacje różnej wielkości. Dzięki nowoczesnej technice grawerowania laserowego na takiej statuetce można nanieść nawet fotografie, co z pewnością będzie stanowiło wspaniałą pamiątkę. Ich podstawa wykonana może być również ze szkła, ale wcale nie musi, może być to również plastik lub metal, w zależności od naszego wyboru.

Szklane statuetki to idealne wyjście dla każdego, kto ceni sobie jakość i nie zadowala się najprostszymi rozwiązaniami (zobacz na: https://kajasport.pl/pol_m_Trofea_Szkla-2005.html). Warto po nie sięgnąć przy różnych okazjach.