Stare powiedzenie głosi, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Podobnie jest w przypadku sprzętu narciarskiego. Możemy wszyscy jeździć na uniwersalnych modelach nart. Dzieciom serwować zbyt długie deski, paniom zbyt ciężkie… Tylko że w sporcie chodzi o fun, a jak wiemy szusowanie po stokach na źle dobranym sprzęcie stanie się udręką, a nie przyjemnością.

Fischer narty to zupełnie inna bajka. Występują w wariantach dedykowanych kobietom i dzieciom, aby oni mogli czerpać maksimum przyjemności z białego szaleństwa.

Narty fisher dla pań

Czasy, gdy kobiety muszą szusować po górach w uniwersalnych nartach dostosowanych tak naprawdę do męskiej anatomii odeszły bezpowrotnie. Narty fisher w swojej linii przeznaczonej specjalnie dla pań prezentują najwyższy poziom technologiczny połączony z designem.

Tak, jesteśmy kobietami i lubimy dobrze wyglądać w każdych warunkach, nawet na stoku. Jesteśmy także wymagające – oczekujemy od producentów nart, że dostarczą nam sprzęt dostosowany do naszych specyficznych potrzeb, lekkie i łatwe w prowadzeniu narty fisher.

Fischer narty dla juniora

Zimowe szaleństwa są niezwykle lubiane przez dzieci. Jako rodzice chcemy dać im, to co najlepsze, jak fischer narty z kolekcji juniorskiej. I tu nie ma miejsca na żadne kompromisy, oczekujemy od sprzętu dla najmłodszych, by był wielokrotnie testowany i zapewniał maksimum bezpieczeństwa.

Tak jak narty fisher – komfortowe, dobrze trzymające krawędź, posiadające jak najlepsze wiązania, zabezpieczające przed kontuzjami, skrojone na miarę dziecięcej wyobraźni.