CHRISSIE WELLINGTON - BEZ OGRANICZEŃ Zobacz większe

CHRISSIE WELLINGTON - BEZ OGRANICZEŃ

Nowy produkt

34,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

CHRISSIE WELLINGTON
BEZ OGRANICZEŃ. HISTORIA NAJTWARDSZEJ KOBIETY NA ŚWIECIE

W osobistych wspomnieniach, Chrissie Wellington zabiera czytelnika w niezwykłą podróż po świecie i zaprasza na przygodę z odkrywaniem samej siebie. W małej Chrissie trudno było doszukiwać się zadatków na przyszłą mistrzynię świata. Nie była cudownym dzieckiem, a pseudonim Muppet bardziej wskazuje na niezdarność niż sportowy talent. To co charakteryzowało Wellington, to przemożny pęd do samodoskonalenia, niezaspokojony apetyt na nowe wyzwania i żelazna zasada, by pozostać otwartą na wszystko, co życie ma do zaoferowania.
Chrissie Wellington jest czterokrotną zwyciężczynią Mistrzostw Świata Ironman w Kona na Hawajach (2007, 2008, 2009 i 2011).

To książka dla wszystkich, którzy wmówili sobie, że na realizację marzeń jest już za późno. Fascynująca lektura, dzięki której stajemy się świadkami niewiarygodnej przemiany brytyjskiej urzędniczki w mistrzynię świata Ironman. Kariera Chrissie Wellington jest dowodem na to, że człowiek może osiągnąć w życiu wszystko, czego tylko zapragnie. Jak słusznie zauważa autorka: „Nasze organizmy są zdolne do o wiele większych wyczynów, niż nam się wydaje".

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CHRISSIE WELLINGTON - BEZ OGRANICZEŃ

CHRISSIE WELLINGTON - BEZ OGRANICZEŃ